Diagnostyka leczenie chorób stóp i paznokci
780 084 080
  • ZnanyLekarz.pl
  • Instagram
  • Facebook

O NAS

O nas

Podolog jest specjalistą, który bada, diagnozuje i przeprowadza specjalistyczne zabiegi pomagające utrzymać stopy w dobrej kondycji, zarówno w kwestii estetycznej, jak i zdrowotnej. Posiada wiedzę z zakresu dermatologii, anatomii, ortopedii, diabetologii i angiologii.
Dzięki połączeniu wiedzy z praktycznymi umiejętnościami, uzyskuje kwalifikacje do pielęgnacji stóp u chorych na cukrzycę, łuszczycę, u osób z wrastającymi paznokciami czy pękającymi piętami. Do podologa powinien udać się każdy, kogo martwi stan jego stóp i paznokci.

Sterylne narzędzia są podstawą w naszym gabinecie. Prawidłowo przeprowadzona dezynfekcja i sterylizacja chroni nas przed zakażeniami zarówno skóry jak i wewnątrzustrojowymi. Nieprawidłowo przeprowadzony proces lub brak sterylnych narzędzi jest zagrożeniem dla zdrowia i życia każdego pacjenta i specjalisty.

Bardzo skrupulatnie dbamy o bezpieczeństwo, higienę oraz najwyższą jakość usług. To bardzo ważne, aby wybierać taki gabinet podologiczny, który dba o bezpieczeństwo i higienę.

Podologia HELP posiada 8 lat doświadczenia, ściśle podologicznego. Posiadamy dwa gabinety. Oferujemy doświadczenie i usługi podologiczne na najwyższym poziomie. Jesteśmy jednym z pierwszych gabinetów w Polsce oraz jako pierwsi w Wielkopolsce pracujemy na laserze Lunula. Nasz najmłodszy Pacjent miał 3 tygodnie a najstarszy 101 lat. Na swoim koncie mamy kilkanaście tysięcy wizyt Pacjentów z wszelkimi problemami. 

Doświadczenie w pracy z Pacjentem zdobywałyśmy w Poradni Stopy Cukrzycowej w Szpitalu Miejskim im. Franciszka Raszei w Poznaniu, Specjalistycznym Zespole Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem – Szpitalu Dziecięcym przy ul. Bolesława Krysiewicza 7/8 oraz w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, przy ul. Długiej 1/2 w Poznaniu.

Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Podologicznego oraz Stowarzyszenia Przedsiębiorców Tarnowskich.

Ciągle podnosimy nasze kwalifikacje, poprzez udział w licznych szkoleniach, kursach, konferencjach i kongresach. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco w tematach podologicznych. Nasz ciągły rozwój jest bardzo ważny w tym zawodzie, aby móc zapewnić bezpieczeństwo dla Pacjentów oraz pomoc na najwyższym poziomie. Zapewniamy również najnowocześniejszy sprzęt podologiczny oraz wyposażenie gabinetu. Współpracujemy z Centrum Diagnostyka Laboratoria Medyczne oraz  licznymi Specjalistami w okolicy, takimi jak: chirurg ogólny, chirurg ortopeda – traumatolog, chirurg naczyniowy, dermatolog, dietetyk, fizjoterapeuta, diabetolog, flebolog, agniolog, lekarz rodzinny i pediatra.

 

Z wielkim zaangażowaniem uczestniczymy również w akcjach charytatywnych oraz co roku patronujemy w Biegu oraz Triathlonu Lwa w Tarnowie Podgórnym, zapewniając uczestnikom pomoc. Wspieramy takie wydarzenia aby móc promować zdrowy styl życia, który jest dla nas bardzo istotny. Prywatnie morsujemy, biegamy, pływamy….

Najważniejsze jest połączenie naszej pasji, wiedzy, perfekcjonizmu i chęci pomocy innym. Bardzo chętnie bierzemy udział w wielu akcjach profilaktycznych chorób stóp i paznokci. Uwielbiamy pomagać ludziom, przynosić ulgę w bólu i na końcu widzieć uśmiech wychodzących od nas Pacjentów. Stawiamy ludzi na nogi !

Awaryjne przypadki
780 084 080Skontaktuj się

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Nasze referencje

Izabela

Serdecznie polecam!
W gabinecie czułam się komfortowo.
Zabieg przeprowadzono bardzo profesjonalnie, w sterylnych warunkach i przemiłej atmosferze.
Mogę szczerze polecić nowo otwarty gabinet w Tarnowie Podgórnym.

Beata

Polecam aby zadbać o stopy w Gabinecie Help, ponieważ jest tam profesjonalnie, miło i czysto.

Marlena

Jeździmy juz do Help Podologia rodzinnie ....na początek dzieci miały kłopot (kurzajka po basenie ), korzystaliśmy także z laseru który po długim naswietlaniu przyniósł rezultaty. Robilam wkładki specjalistyczne do obuwia biegowego oraz mój tata wkładkę dla osób o problemach diabetologicznych.

Sylwia

Z czystym sumieniem polecam gabinet Podologia Help! Zawsze fachowe podejście do sprawy. Doskonałe rozumienie potrzeb klienta. Miło, czysto i higieniczne. Polecam w 100% Pasja i profesjonalizm! 😀😀😀

Łukasz

Skorzystałem z uslug gabinetu Podologia Help w nowym oddziale w Tarnowie Podgórnym przy ul. Niklewicza 1. Borykałem sie z problemem grzybicy paznokci. Zabiegi w serii wykonane laserem Lunula wyprowadzily mnie z dolegliwosci. Jestem bardzo zadowolony ogromna wiedza Pani Elizy oraz checia niesienia pomocy. Zostalem pokierowany jak pielegnowac panzokcie w domu odpowiednimi preparatami. Z checia wracam do gabinetu aby skorzystac z pedicure medycznego dzieki ktoremu mam nienaganne stopy oraz ich kondycje.

Olivia

Dzięki wizycie w gabinecie dowiedziałam się jak dbać o stopy oraz jakich wkładek używać aby zapobiec rozwojowi płaskostopi. Dziś już nie wstydzę się swoich stóp ani nie mam z nimi żadnego problemu a wszystko dzięki wizycie w gabinecie pani Elizy.

Agata

Nareszcie spotkałam specjalistę, dla którego pacjent jest najważniejszy. Pani Eliza jest dociekliwa i analityczna, przy tym mega profesjonana i empatyczna. Pracuje na najnowocześniejszym sprzęcie, z preparatami świetnej jakości. Moje stopy nigdy nie czuły się lepiej, Dla mnie rewelacja. Polecam!

KASIA

Jako kosmetolog z ponad 10 letnim doświadczeniem zawodowym z przyjemnością oceniam wizytę w tym gabinecie podologicznym na 5 gwiazdek. Kompetentna pani podolog, profesjonalny sprzęt i kosmetyki. Z czystym sercem polecam i trzymam kciuki za dalszy rozwój. Do zobaczenia na kolejnej wizycie!

ANITA

Serdecznie polecam:
-Szybkie terminy
-Perfekcyja obsługa
-Bezbolesne zabiegi
-chodzę Juz od 4 lat serdecznie polecam

Zadzwoń

Facebook