Diagnostyka leczenie chorób stóp i paznokci
780 084 080

Polityka prywatności

Administratorem Państwa danych osobowych jest Podologia HELP, z siedzibą przy ul. Księdza Czesława Niklewicza 1/15, 62-080 Tarnowo Podgórne. NIP: 5971557943, REGON: 302662138.

Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie, a my dochowujemy wszelkich starań by zadbać o ich bezpieczeństwo.
Dane te gromadzone są i przetwarzane, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i b RODO, a mianowicie:
a) osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów;
b) przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy
Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
Każda osoba posiada prawo do wniesienia sprzeciwu – z przyczyn związanych z jej szczególną sytuacją – wobec przetwarzania dotyczących jej danych osobowych. W takiej sytuacji, administratorowi nie wolno już przetwarzać danych osobowych, chyba że wykaże on istnienie ważnych prawnie uzasadnionych podstaw do przetwarzania, nadrzędnych wobec interesów, praw i wolności osoby, której dane dotyczą, lub podstaw do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.
Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne i wyłącznie w zakresie w jakim wiąże się z realizacją zawartych umów cywilnoprawnych.
Państwa dane osobowe nie są przekazywane do państw trzecich spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. W oparciu o Państwa dane osobowe nie dochodzi do podejmowania zautomatyzowanych decyzji ani nie ma miejsce profilowanie.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Nasze referencje

Izabela

Serdecznie polecam!
W gabinecie czułam się komfortowo.
Zabieg przeprowadzono bardzo profesjonalnie, w sterylnych warunkach i przemiłej atmosferze.
Mogę szczerze polecić nowo otwarty gabinet w Tarnowie Podgórnym.

Beata

Polecam aby zadbać o stopy w Gabinecie Help, ponieważ jest tam profesjonalnie, miło i czysto.

Marlena

Jeździmy juz do Help Podologia rodzinnie ....na początek dzieci miały kłopot (kurzajka po basenie ), korzystaliśmy także z laseru który po długim naswietlaniu przyniósł rezultaty. Robilam wkładki specjalistyczne do obuwia biegowego oraz mój tata wkładkę dla osób o problemach diabetologicznych.

Sylwia

Z czystym sumieniem polecam gabinet Podologia Help! Zawsze fachowe podejście do sprawy. Doskonałe rozumienie potrzeb klienta. Miło, czysto i higieniczne. Polecam w 100% Pasja i profesjonalizm! 😀😀😀

Łukasz

Skorzystałem z uslug gabinetu Podologia Help w nowym oddziale w Tarnowie Podgórnym przy ul. Niklewicza 1. Borykałem sie z problemem grzybicy paznokci. Zabiegi w serii wykonane laserem Lunula wyprowadzily mnie z dolegliwosci. Jestem bardzo zadowolony ogromna wiedza Pani Elizy oraz checia niesienia pomocy. Zostalem pokierowany jak pielegnowac panzokcie w domu odpowiednimi preparatami. Z checia wracam do gabinetu aby skorzystac z pedicure medycznego dzieki ktoremu mam nienaganne stopy oraz ich kondycje.

Olivia

Dzięki wizycie w gabinecie dowiedziałam się jak dbać o stopy oraz jakich wkładek używać aby zapobiec rozwojowi płaskostopi. Dziś już nie wstydzę się swoich stóp ani nie mam z nimi żadnego problemu a wszystko dzięki wizycie w gabinecie pani Elizy.

Agata

Nareszcie spotkałam specjalistę, dla którego pacjent jest najważniejszy. Pani Eliza jest dociekliwa i analityczna, przy tym mega profesjonana i empatyczna. Pracuje na najnowocześniejszym sprzęcie, z preparatami świetnej jakości. Moje stopy nigdy nie czuły się lepiej, Dla mnie rewelacja. Polecam!

KASIA

Jako kosmetolog z ponad 10 letnim doświadczeniem zawodowym z przyjemnością oceniam wizytę w tym gabinecie podologicznym na 5 gwiazdek. Kompetentna pani podolog, profesjonalny sprzęt i kosmetyki. Z czystym sercem polecam i trzymam kciuki za dalszy rozwój. Do zobaczenia na kolejnej wizycie!

ANITA

Serdecznie polecam:
-Szybkie terminy
-Perfekcyja obsługa
-Bezbolesne zabiegi
-chodzę Juz od 4 lat serdecznie polecam

Łukasz

Skorzystałem z uslug Gabinetu Podologia Help w nowym oddziale w Tarnowie Podgórnym przy ul. Niklewicza 1. Borykałem sie z problemem grzybicy paznokci. Zabiegi w serii wykonane laserem Lunula wyprowadzily mnie z dolegliwosci. Jestem bardzo zadowolony ogromna wiedza Pani Elizy oraz checia niesienia pomocy. Zostalem pokierowany jak pielegnowac panzokcie w domu odpowiednimi preparatami. Z checia wracam do gabinetu aby skorzystac z pedicure medycznego dzieki ktoremu mam nienaganne stopy oraz ich kondycje.

Mariusz

Gorąco polecam wizytę u pani Elizy z moimi odciskami poradziła sobie szybko i sprawnie 🙂
a do tego koszt wizyty bardzo na TAK. 

Agata

Nareszcie spotkałam specjalistę, dla którego pacjent jest najważniejszy. Pani Eliza jest dociekliwa i analityczna, przy tym mega profesjonalna i empatyczna. Pracuje na najnowocześniejszym sprzęcie, z preparatami świetnej jakości. Moje stopy nigdy nie czuły się lepiej, Dla mnie rewelacja. Polecam!

Ewa

Miałam od wielu lat głębokie odciski na stopach, z którymi nie mogłam sobie poradzić i też nie mogli mi pomóc lekarze chirurdzy, każde wycięcie pogłębiało odciski w stopie. Zgłosiłam się do Pani Elizy - podologa z Lusówka , bardzo mi pomogła. Każdemu polecam ta specjalistkę , jest świetna i przede wszystkim profesjonalna.

Marta

W Podologia help bylem jakis rok temu w sprawie moich paznokci u duzych palców, które byly brzydkie, żółte i grube..wyglądały tak już od kilku lat. W gabinecie Pani zaproponowala leczenie grzybicy laserem lunula i do tego wyjasnila cala higiene i polecila preparaty. Pani uprzedzila mnie, ze trzeba byc cierpliwym bo trzeba czekac az paznokiec zrosnie i wtedy dopiero zaczna byc widoczne efekty. Podjalem sie leczenia i to byla najlepsza decyzja. W koncu mam ladne paznokcie i chodze znowu na basen bez wstydu. Polecam bardzo gabinet podologia help, jesli masz jakies problemy ze stopami!

Tomasz

Polecam usługi w gabinecie podologicznym. Pani zna się na swojej profesji i ma ogromną wiedzę na temat stóp i nie tylko.
Podczas wizyty doradzi jak dbać o stopy i również zaproponowała mi indywidualne wkładki do butów oraz klapki projektowanie na indywidualne potrzeby.

Zadzwoń